Galeria "Baśnie" w grafice komputerowej 2011/Prace wykonane w edytorze grafiki Paint/.

Laura Kwoczała z kl. 2

Weronika Kaznowska z kl. 2

Ola Kubów z kl. 2

Jakub Mordarski z kl. 2

Galeria grafiki komputerowej wykonanej przez uczniów klas 1-3 w pracowni komputerowej Macintosh w programie AppleWorks /opiekun: Małgorzata Marciniak/.

WIELKANOC 2011

Kuba Żurawski z kl. 2

Szymon Kubiszyn z kl. 1

Jakub Mordarski z kl. 2

Weronika Kaznowska z kl. 2

Agata Bogucka z kl. 2

Kuba Żurawski z kl. 2

Szymon Kubiszyn z kl. 1

Emilia Kumór z kl. 2

Weronika Kaznowska z kl. 2

Łukasz Fryta z kl. 2

Aleksandra Kubów z kl. 2

Kuba Żurawski z kl. 2

BAJKI NASZYCH RODZICÓW I DZIADKÓW

Piaskowy Dziadek
Sandra Żukowska z kl. 3a

Gąska Balbinka
Karolina Sekutowicz z 3b

Rumcajs
Piotr Głowacki z kl. 3a

Makowa Panienka
Adrianna Fryta z kl. 3a

Reksio
Natalia Michalak z kl. 3a

Miś Uszatek
Kamila Wiącek z kl. 3b

Jacek i Agatka
Oskar Moskal z kl. 3a

Pat i Mat
Maciek Woźniak z kl. 3a

KWIATY DLA MAMY

Piotr Wojtania z kl. 1d

Julia Galik z kl. 1d

Norbert Gaik z kl. 1a

Michał Gralewski z kl. 1d

AKWARIUM

Kasia Zadka z kl. 2

Laura Korzeniowska z kl. 2

Karolina Sekutowicz z kl. 2

Maciek Woźniak z kl. 2

Kamila Szmalec z kl. 2

Julia Krucewicz z kl. 2

Basia Steblecka z kl. 2

Kamila Wiącek z kl. 2

CHOINKA ŚWIĄTECZNA

Julia Chisińska z kl. 2

Gabrysia Stala z kl. 2

Marcin Krawczak z kl. 2

Norbert Lipski z kl. 2

Piotr Głowacki z kl. 2

Laura Stępień z kl. 2

Marcin Wierzchowski z kl. 2

Paulina Kacała z kl. 2

Kamila Wiącek z kl. 2

Paulina Szatkowska z kl. 2

Radek Stochła z kl. 2

Szymon Piech z kl. 2

GRZYBY

Kinga Ratajczyk z kl. 3

Wiktor Wieczorek z kl. 3


Paulina Szatkowska z kl. 2

Weronika i Wiktoria z kl. 3

Jakub Susidko z kl. 2

Paula Salik z kl. 3

Oskar Moskal z kl. 2

Oliwia Nasiadek z kl. 3

BAJKOWE MOTYLE

Oliwia Ziętara z kl. 2

Iga Zygadło z kl. 2


Emilia Wojtczak z kl. 2

Oliwia Nasiadek z kl. 2

Patryk Bielak z kl. 2

Krzysztof Przyłęcki z kl. 2

Paula Salik z kl. 2

Julia Wałęga z kl. 2

Wiktoria Brocka z kl. 2

Wiktoria Różańska z kl. 2

Marcel Mirecki z kl. 2

Weronika Kalecińska

WIELKANOC

Roksana Gardziel z kl. 3

Sylwia Jakubowska z kl. 3

Basia Steblecka z kl. 1

Ada Fryta z kl. 1

Kacper Michalak z kl. 2

Michał Szubiński z kl. 2

Patryk Kluziak z kl. 3

Adrian Holak z kl. 3

Przemek Bujak z kl. 1

Agata Cieślik z kl. 3

Klara Mełeń z kl. 2

Weronika Kubów z kl. 2

Paulina Szumik z kl. 2

Klaudia Maksymczuk
z kl. 1

Tomek Kowalski z kl. 3

Bartek Olszowy z kl. 2